Wczytuję dane...

Do chrztu

Rzeczy potrzebne do chrztu

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą niezwykle obszerną kolekcją akcesoriów dla niemowląt dedykowanych do chrztu. Chrzest Święty to pierwsze, ważne w życiu dziecka wydarzenie. Chociaż nie może go pamiętać, pamiątki z tych chwil towarzysza mu niemal przez całe życie. Jako że jest to kluczowy w życiu każdego wierzącego człowieka sakrament, wymaga odpowiedniego przygotowania – nie tylko stroju ale również specjalnych akcesoriów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko eleganckie szaty do chrztu – zarówno dla dziewczynek jak i chłopców – ale także szereg starannie wyselekcjonowanych, wysokiej jakości dodatków.

W dziale „Do chrztu” zamieściliśmy wszystkie akcesoria, które mogą przydać się Państwu w tym wyjątkowym dniu. Beciki oraz rożki doskonale sprawdzą się zarówno w te chłodniejsze jak i cieplejsze dni. Wykonane z miękkiego, miłego w dotyku materiału sprawią, że maluch będzie czuł się pewnie i spokojnie. Świece do chrztu to obowiązkowy element wyprawki na ten wyjątkowy dzień. Szaty do chrztu zawierają starannie wyselekcjonowane ubranka w jasnej tonacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno kreacje dla dziewczynek jak i chłopców. Poduszki do chrztu idealnie uzupełniają rożki oraz beciki. Dodatkowo, sprawdza się w kołysce bądź wózku. Serwetki stanowią praktyczny dodatek na stół – przydadzą się w czasie uroczystego śniadania, obiadu bądź kolacji, aby dodatkowo podkreślić podniosły nastrój wydarzenia. W naszym sklepie nie brakuje również stylowych pamiątek Chrztu Świętego – niebywale eleganckich haftowanych obrazków oraz tradycyjnych kartek.

Chrzest Święty to wyjątkowy moment w życiu każdego malucha, a także jego rodzica. Przygotowania do tej chwili warto rozpocząć znacznie wcześniej. To, co wyróżnia dostępne w naszym sklepie akcesoria na tle konkurencyjnych to to, że można je bez większych przeszkód wykorzystać w późniejszym czasie. Ubranka doskonale sprawdzą się na co dzień bądź nieco bardziej odświętne dni, zaś beciki, rożki i poduszeczki przydadzą się w czasie wycieczek bądź do kołyski lub wózka.