Wczytuję dane...

Poduszki do karmienia

Okres wczesnego macierzyństwa nierozłącznie związany jest z karmieniem niemowlaka. Dla kobiet matek to jeden z najpiękniejszych okresów ich życia. Jednocześnie jest to bardzo wymagający czas, w którym na pewno nie brakuje nerwów i obaw o to, czy robimy to dobrze i czy dziecko jest w naszych rękach bezpieczne. Aby ułatwić matkom karmienie piersią, a następnie butelką, powstały różnego rodzaju innowacyjne rozwiązania. Jednym z takich jest bawełniany rogal – poduszka, do karmienia. Jest to jedno z ważniejszych akcesoriów, w które warto zaopatrzyć się na samym początku wychowywania i karmienia maluszka. Dlaczego fasolka, poduszka rogal do karmienia jest tak przydatny i co można zyskać dzięki niemu?

Do czego służy poduszka rogal – fasolka do karmienia

Jak sama nazwa wskazuje, poduszka służy zapewnieniu dziecku maksymalnej wygody i bezpieczeństwa podczas karmienia go piersią. Anatomiczny kształt poduszki pozwala na optymalne dopasowanie wycięcia do torsu matki, a na górnej części poduszki położenie dziecka. Poduszka fasolka zapewnia jego ciału należyte podparcie, nie ugniatając delikatnego ciała i wrażliwych kości, a także utrzymując jego ciało w należytej pozycji, gwarantującej bezpieczne przyjmowanie pokarmu. Poduszka do karmienia w kształcie rogala lub jak kto woli fasolki, nadaje się również do karmienia dziecka butelką. W tym celu wystarczy tylko ułożyć poduszkę na twardym i stabilnym podłożu i w jej wnętrzu umieścić dziecko. Ramiona poduszki bezpiecznie je otulą, zapewniając podparcie z obu stron i chroniąc przed upadkiem na bok. Dziecko umieszczone w takiej poduszce będzie się czuło nie tylko wygodnie, ale stabilnie oraz bezpiecznie. Pełni ona rolę miniaturowego fotelika, który można zabrać w każdą podróż i używać w dowolnym miejscu.

Jak wykonana jest poduszka do karmienia?

Oferowane przez nas poduszki do karmienia to produkt, który tworzymy samodzielnie. Dzięki temu możemy oferować najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie, a także zapewnić klientom największy wybór atrakcyjnych wzorów i kolorów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że delikatne ciało niemowlaka potrzebuje najlepszej ochrony. Taką mogą zapewnić wyłącznie naturalne materiały, z których poduszka do karmienia została wykonana. Jest to 100% bawełna, której pochodzenie potwierdzają światowe certyfikaty. Poszewka z bawełny ekologicznej jest przyjemna w dotyku, miękka i nie posiada zapachu. Sposób jej barwienia również wykorzystuje technologie przyjazne zdrowiu małego dziecka i środowisku, nie stwarzając dla nikogo żadnych zagrożeń.

Czym jest wypełniona poduszka fasolka do karmienia

Wewnątrz poduszki znajduje się miękkie i starannie selekcjonowane wypełnienie. Ma ono postać małych kulek, średnicy około 5 mm. Kulki wykonane są z miękkiego poliestru, odpornego na chłonięcie wilgoci i bardzo wytrzymałego jeśli chodzi o ściskanie i skręcanie. To dzięki temu poduszka może być używana w najtrudniejszych warunkach. Bez obaw o jej wytrzymałość może być skręcana na bogi, zgniatana, rozciągana i miażdżona przez siadanie na niej. W każdym przypadku wraca do swojego pierwotnego kształtu, zapewniając Tobie i Twojemu dziecku maksymalny komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo.

Poduszka do karmienia jest antyalergiczna

Analizując światowe opracowania naukowe na temat dzieci, dowiadujemy się z nich że każdego roku wzrasta liczba dzieci z udokumentowanymi alergiami. Dzieci, szczególnie noworodki, mogą reagować alergicznie przede wszystkim na substancje chemiczne, syntetyczne i intensywne zapachy. Nie chcąc aby nasze poduszki negatywnie wpływały na ich samopoczucie i stan zdrowia, stosujemy bardzo szczegółową kontrolę jakości, jeśli chodzi o wybór materiałów, z których powstają. Wykorzystujemy do produkcji poszewek wyłącznie naturalną bawełnę od sprawdzonych producentów z kraju i świata, a poliestrowe wypełnienie jest wolne od jakichkolwiek substancji szkodliwych i toksycznych. Potwierdzeniem najwyższej jakości oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa naszych poduszek jest przyznany im certyfikat spełniania norm Oeko-Tex Standard.

Duży wybór wzorów i kolorów poduszek do karmienia

Nasze rogaliki – fasolki do karmienia nie są zwykłymi poduszkami. Przede wszystkim mają one poprawiać komfort karmienia dziecka i gwarantować mu wysoki poziom bezpieczeństwa. Nie zapomnieliśmy jednak o tym, aby prezentowały się naprawdę ładnie. Między innymi z tego powodu dostępne są w tak wielu wzorach i kolorach. Oferujemy poduszki do karmienia z poszewkami z bawełny, ozdobionymi różnego rodzaju motywami i kolorami. Od stonowanych pasteli z delikatnymi wzorami, po intensywne i energiczne kolory, odpowiednie dla nieco starszych dzieci. Tak estetycznie i ciekawie wykonane poduszki, są nie tylko praktycznym akcesorium dla matek i dzieci, ale również miłą dla oka dekoracją mieszkania.

Poduszki do karmienia o wszechstronnym przeznaczeniu

Pomimo że nasze poduszki zostały zaprojektowane i wykonane głównie z myślą o karmieniu dzieci, mogą być stosowane na wiele innych sposobów. Ich anatomiczny kształt, miękkość, trwałość i wytrzymałość sprawia, że sprawdzają się również użytkowane przez osoby dorosłe. Można je wykorzystać jak poduszkę pod głowę na czas podróży (o ile mamy wystarczającą ilość miejsca po bokach) lub podparcie głowy podczas snu, oglądania telewizji lub czytania książki.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.