Wczytuję dane...

Świętujemy roczek – modne ubranka

Świętujemy roczek – modne ubranka

Świętujemy roczek – modne ubranka

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że pierwsze urodziny Twojego malucha to chwila wyjątkowa zarówno dla Ciebie jak i Twoich bliskich. Twoje dziecko kończy pewien ważny okres swojego życia, a to oznacza w większości przypadków imprezę urodzinową! Moment ten jest niemal idealny, by w gronie rodzinnym celebrować najważniejsze wartości.
Myśląc o urodzinach dziecka, mamy na myśli jedzenie, wystrój, listę gości etc. Ucieka nam jednak jeden z najważniejszych aspektów – wygląd naszego malucha. Oczywiste jest, że w czasie uroczystości będą wykonywane zdjęcia. Oznacza to, że za kilkanaście lat, nasz syn bądź córka wezmą do rąk stare fotografie i zobaczą siebie. Nie ma lepszej pamiątki niż to! Jak ubrać roczne dziecko, by miało ono jak największe pole manewru?
Niezależnie od tego, czy masz córkę, czy też syna, musisz pamiętać – roczne dziecko jest bardzo ruchliwe. Strój, jaki mu wybierzesz musi być przewiewny – tak by maluch nie spocił się, wygodny – tak by nie krępował ruchów dziecka, a także w miarę uroczysty – przecież to jego urodziny. Znalezienie takiej kreacji nie jest w gruncie rzeczy takie łatwe. Oczywiście w sklepach znajdziemy wiele odpowiednio skrojonych garniturków bądź sukieneczek, ale czy masz pewność, że Twoje dziecko będzie się w nich czuło dobrze? Oczywiście, że nie. Przed zakupem koniecznie zwróć uwagę na materiał, z jakiego dana rzecz została uszyta. Nie możesz pozwolić, by syntetyczne ciuszki uczuliły Twojego bobasa, pozwoliły mu się zapocić bądź niebezpiecznie obtarły.
Na rynku dostępne jest wiele modnych i wygodnych kreacji przeznaczonych dla najmłodszych. Chłopcy będą wyglądać wyśmienicie w jasnych ubrankach – przykładowo błękitnej koszuli i beżowych spodenkach. Równie elegancki będzie odpowiednio skrojony garniturek. Dla dziewczynek panuje większy i różnorodny kolor. Zależnie od pory roku można również wybrać spodenki, bądź pokusić się o elegancką sukieneczkę. Nie należy zapominać o dodatkach – czapeczkach, opaskach, skarpeteczkach. Jako, że są to urodziny naszego dziecka, niezbędny jest typowo świąteczny dodatek – na przykład kolorowa korona. Jeżeli Twoja pociecha jest bardzo ruchliwa i istnieje prawdopodobieństwo, że szybko się zabrudzi, postaw na body i spodenki bądź spódniczkę. W razie jakiejkolwiek „wpadki” możesz szybko przebrać maluszka i pozwolić mu się dalej bawić. Jako, ż urodziny to zazwyczaj dzień pełen radości i szczęścia, wypełnijmy go niezliczoną ilością barw. Twoje dziecko zasłużyło na to, co najlepsze.