Wczytuję dane...

Chrzest dziecka na wiosnę

Chrzest dziecka na wiosnę

Chrzest dziecka na wiosnę

Chrzest Święty to jedno z najważniejszych wydarzeń rodzinnych, zaraz po narodzinach maluszka. Można powiedzieć, że moment ten jest szczególny nie tylko dla rodziców, ale chrzestnych, dziadków, rodzeństwa dziecka. Zanim nadejdzie ten „wielki dzień”, jest wiele spraw, które trzeba przemyśleć, zaplanować i załatwić. W gruncie rzeczy nie jest to takie proste, jak nam się zdaje. Większość rodziców, zwłaszcza tych młodych uważa, że ustalenie terminu uroczystości to 90 procent sukcesu. Po tym, jak dokonamy wszystkich formalności z kościołem, niezbędne jest ustalenie szczegółów dotyczących samego maluszka.

„Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty…”

Większość rodziców, zanim jeszcze malec przyjdzie na świat, ma dokładnie zaplanowane, kto zostanie jego rodzicami chrzestnymi. Dobrze jest ustalić z nimi na wstępie, kto kupuje jakie dodatki bądź jakimi sprawami się zajmuje. Nie od dziś wiadomo, że z sakramentem tym wiążą się różne tradycje. Ci, którzy ich nie znają, lepiej by dokładnie umówili wszystkie kwestie nie tylko z najbliższą rodziną, ale również z wybranymi wcześniej chrzestnymi. Jeżeli szykujemy uroczystość wiosną, głównym problemem staję się pogoda. Oczywiście w większości przypadków jest ona słoneczna – temperatura dopisuje. Jako, że chrzest trzeba umawiać z pewnym wyprzedzeniem, nie jesteśmy w stanie przewidzieć bądź sprawdzić jak będzie wyglądał ten dzień. Równie dobrze może być ciepło – około dwudziestu stopni Celsjusza, jak również chłodno – dziesięć stopni Celsjusza. Jako rodzice powinniśmy by
przygotowanie na każdą ewentualność. Pod uwagę powinniśmy brać również temperaturę w samym kościele – jest tam zazwyczaj kilka stopni mniej niż na dworze. Można śmiało stwierdzić, że wiosną pogoda jest najbardziej zdradziecka. Rankiem wita nas błękitne niebo i gorące słońce, parę godzin później szaleje deszcz i wiatr. Absolutnie nie możemy dopuścić do sytuacji, w której to nasz maluszek nie będzie miał odpowiedniego okrycia, niezbędnego w przypadku zmiennych warunków atmosferycznych.

O czym należy pamiętać?

Na rynku znajdziemy niezliczoną ilość wzorów, kolorów oraz dodatków dedykowanych maluchom właśnie na tą jedną, specjalną uroczystość – Chrzest Święty. Oferta strojów, chociaż duża i bogata, może nie sprostać oczekiwaniom rodziców. Większość poszukuje ubranek klasycznych – w białej tonacji. Z roku na rok rośnie również grupa, która chce ubrać swojego maluszka elegancko, aczkolwiek nieco mniej tradycyjnie np. w pastelowe barwy. Większość sklepów oferujących uroczyste kreacje dla dzieci „zatrzymała się w czasie”. Stroje, jakie oferują były modne dziesięć, a nawet piętnaście lat temu. Normalne jest, że każdy rodzić zwraca uwagę nie tylko na wygodę i jakość, ale również design stroju. Wszak zdjęcia z tej uroczystości stanowią jedną z najważniejszych pamiątek malucha w jego późniejszym życiu. Wbrew temu, co większość myśli, ubranka do chrztu nie są wcale drogie. Sklepy oferują nam gotowe kreacje, które zawierają w sobie wszystkie niezbędne elementy. Czasami musimy dokupić (oczywiście, jeżeli nie mamy) kocyk bądź inne okrycie wierzchnie. Nie da się ukryć, że najlepiej sprawdzą się te ciuszki, których możemy użyć również w niedalekiej przyszłości. Obecnie nie ma większego sensu kupować kompleciku wyłącznie na tej jeden dzień. Elegancką sukienkę czy garniturek możemy z powodzeniem użyć podczas rodzinnych odwiedzin.

Modnie i stylowo z 4-baby

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę różnorodnych kreacji dedykowanych właśnie na chrzest. To, co wyróżnia produkty 4-baby od innych, konkurencyjnych to niebywała klasa i styl. Dokładamy wszelkich starań, by prezentowane przez nas ciuszki cechowały się najwyższą jakością wykonania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo dziecka, dlatego też promujemy ubranka miłe, przyjemne w dotyku, a przede wszystkim niepodrażniające delikatnej skóry dziecka. Oprócz tego, że prezentowane przez nas stroje spełniają najwyższe normy, są również modne i stylowe.
Rodzice dziecka coraz częściej decydują się na zakup ubranek modnych – stworzonych zgodnie ze światowymi trendy. W naszej kolekcji znajdują się ubranka, których klasa, styl i elegancja doskonale uzupełnia modny design. Zależnie od potrzeb rodziców, posiadamy zarówno kreacje tradycyjne – ciuszki w białym kolorze, odpowiednio udekorowane zgodnie z tradycją kościelną, jak i ubranka nieco bardziej nowoczesne – w pełni dostosowane do powagi sytuacji, aczkolwiek w innym kolorze, aniżeli ogólnie przyjęty np. w pastelowym różu, delikatnym błękicie bądź stylowej pomarańczy.
W ofercie sklepu 4-baby znajdują się zarówno kompleciki jednoczęściowe jak i dwuczęściowe. Do wyboru są gotowe kreacje oraz poszczególne elementy. Wszystkie ubranka, z racji uniwersalnego designu, doskonale sprawdzą się podczas innych ważnych dla malucha uroczystości. Zwiewne sukieneczki i eleganckie koszule przydadzą się w czasie wypadu na miasto, odwiedzin czy codziennych spacerów.