Wczytuję dane...

Kapelusze

Kapelusze dla niemowląt

Modne, wygodne i wyjątkowo praktyczne – przedstawiamy Państwu wysokiej klasy kapelusze dedykowane każdej małej księżniczce. Odpowiednio dobrany kapelusz to prawdziwe „must have” w czasie słonecznych i nieco cieplejszych dni. Odpowiednio dobrany produkt znacząco wpływa na komfort codziennych spacerów, a przy okazji zwiększa bezpieczeństwo dziecka. Prezentowane przez nas kapelusiki dla dziewczynki doskonale chronią delikatną, wrażliwą skórę niemowlęcia. Niewielkiej jakości, dobrze wyprofilowane rondo zasłania nie tylko główkę, ale również twarz malucha przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

Jak wiadomo latem nietrudno o oparzenia czy przegrzania – zwłaszcza w przypadku dzieci i niemowląt. Delikatna i cienka skóra malucha jest wyjątkowo podatna na negatywne działanie promieni UV. Wystarczy kilka minut na słońcu, aby na główce bądź twarzy malucha pojawiły się bardzo niebezpieczne, czerwone plamy. Dostępne w naszym asortymencie kapelusze dla dziewczynek zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza – nie powodują przegrzań, a dodatkowo chronią jego główkę przed słońcem, wiatrem bądź deszczem.

Oferowane przez nas kapelusze dla niemowląt wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów – trwałych, solidnych, a także bezpiecznych dla skóry dziecka. Tkanina jest miękka, przyjemna w dotyku – nie powoduje otarć. Same kapelusiki dobrze trzymają się na głowie, nie uciskając oraz nie powodując dyskomfortu nawet w czasie długiego spaceru. Delikatna podszewka nie powoduje reakcji alergicznych. Wybrane modele prezentowanych przez nas kapelusików posiadają praktyczne sznureczki, sprzyjające zawiązaniu czapeczki w przypadku wietrznych dni bądź ruchliwych maluchów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kolorowe kapelusiki dla niemowląt – idealne na codzienne spacery oraz rodzinne wizyty, a także wysokojakościowe, dodatkowo przyozdobione modele. Te drugie doskonale sprawdzą się w przypadku szczególnych okazji oraz świąt. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Kapelusz

57,00 PLN

Kapelusz

56,00 PLN

Kapelusz

59,00 PLN

Czapka UV+30

55,01 PLN

Kapelusz

57,00 PLN

Kapelusik

45,99 PLN

Kapelusik

45,99 PLN