Wczytuję dane...

Kombinezon niemowlęcy

Nasze kombinezony są wykonane z materiałów najwyższej jakości, które są delikatne i bezpieczne dla skóry dziecka. Są one wygodne i zapewniają ciepło, a jednocześnie nie ograniczają swobody ruchów dziecka. W naszej ofercie znajdziesz kombinezony w różnych fasonach i kolorach, przeznaczone zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Kombinezony niemowlęce do chrztu, które oferujemy, są skonstruowane i uszyte w taki sposób, aby nie sprawiały problemów podczas ubierania dziecka. Zapinanie ułatwia zarówno rozbieranie, jak i ubieranie dziecka. Dzięki możliwości wywinięcia rękawków i nogawek, dłonie i stópki mogą być odkryte lub zakryte.

Nasze kombinezony niemowlęce do chrztu są pięknie zdobione, z przeróżnymi naszyciami i haftami. Piękna kolorystyka, która urzeka, pozwoli dobrać kombinezon do płci dziecka i tak aby również podobał się rodzicom.

Wszystkie nasze kombinezony niemowlęce do chrztu są wykonane z materiałów wysokiej jakości, bez domieszki sztucznych i niesprawdzonych materiałów, które mogą nieść zagrożenie na przykład podrażnienia skóry. Są one idealne na każdą porę roku.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Śpiworek

123,00 PLN

Śpiworek

123,00 PLN