Wczytuję dane...

Niedrapki

Niedrapki dla noworodków

Przedstawiamy Państwu absolutne „must have” każdej wyprawki niemowlęcej – niesamowicie przydatne, niebywale praktyczne, wygodne i komfortowe… rękawiczki niedrapki. Niedrapki to obowiązkowy element każdej dziecięcej garderoby. Kluczem w zakresie ich funkcjonalności jest odpowiedni dobór materiału. Prezentowane przez nas akcesoria chłopięce wykonane zostały z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny, odpowiednio chroniącej delikatną skórę dziecka. Niedrapki stanowią skuteczną barierę nie tylko przed zimnem i zmienną temperaturą, ale również deszczem, śniegiem bądź przedmiotami potencjalnie niebezpiecznymi.

Prezentowane przez nas niedrapki dostępne są w modnej, a zarazem stylowej kolorystyce. Odpowiedni dobór barw sprawia, że rękawiczki te sprawdzą się niemal przy każdej stylizacji. Na szczególną uwagę zasługuje staranny dobór tkanin. Niedrapki wykonane zostały z delikatnych, miękkich, naturalnych i bezpiecznych dla dziecka materiałów. Całość nie powoduje podrażnień oraz reakcji alergicznych. Dostępne w naszym sklepie akcesoria sprawdzą się głównie w pierwszych miesiącach życia malucha, kiedy jego skóra jest najbardziej wrażliwa.

Rękawiczki niedrapki wykonane zostały z najwyższej jakości bawełny. Produkt dostępny jest w stonowanej kolorystyce – szarym melanżu z dodatkiem czerni. Ściągać zlokalizowany przy nadgarstkach zapobiega zsuwaniu się rękawiczek z dłoni dziecka. Wbrew pozorom nie powoduje on ucisku ani dyskomfortu – nawet w przypadku wzmożonej eksploatacji.

Chłopięce niedrapki doskonale sprawdzą się podczas codziennych spacerów. Starannie dobrana tkanina skutecznie zabezpiecza rączki naszego maluszka przed złą pogodą. Wygodny krój sprawia, że całość idealnie przylega do skóry, nie powodując jednocześnie żadnych obrażeń – na przykład otarć. Niedrapki mogą być stosowane zimą, a także w nieco chłodniejsze wiosenne oraz jesienne dni. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.