Wczytuję dane...

Prezenty

Prezenty z okazji chrztu i narodzin dziecka.

Narodziny dziecka to wyjątkowa chwila w życiu każdego z nas. To jeden z niewielu momentów, w którym spotyka się cała rodzina ciesząc się wraz ze „świeżo upieczonymi” rodzicami z cudu narodzin. Można śmiało stwierdzić, że jest to tak cudowne zdarzenie, że warto je w jakiś sposób upamiętnić – tak, by maluszek za kilka bądź kilkanaście lat mógł powspominać je wraz ze swoimi bliskimi. W tym dziale pragniemy przedstawić Państwu drobne upominki, prezenty które sprawdzą się zarówno dla noworodka, z okazji jego narodzin jak i na chrzest.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg drobiazgów, które idealnie sprawdzą się zarówno w przypadku małych księżniczek jak i przyszłych książąt. Posiadamy zarówno tradycyjne, klasyczne upominki np. Album Pierwszego Roku, w którym rodzic może notować wszystkie ważne wspomnienia z życia maluszka i dodatkowo wklejać doń zdjęcia, jak i nieco bardziej niestandardowe prezenty jak Kuferek Wspomnień. Na naszej stronie znajdziecie również Państwo tzn. Odcisk Bobasa, czyli zestaw do wykonania pamiątkowego odcisku rączki bądź nóżki maluszka.

Upominki z okazji chrztu.

Wszystkie dostępne w naszym asortymencie prezenty i upominki doskonale sprawdzą się na prezent np. na chrzest dla dziewczynki lub dla chłopca. Każdy produkt wykonany został z najwyższej jakości materiałów – trwałych, solidnych i wytrzymałych. Możemy śmiało stwierdzić, że niezależnie od wybranej rzeczy, każda wytrzyma przez wiele długich lat. Tego typu drobiazgi będą doskonałą pamiątką dla dziecka, gdy te nieco podrośnie. Za dziesięć, dwadzieścia czy nawet trzydzieści lat nasz syn, córka, chrześniak zajrzą do albumu czy pudełka wspomnień i powrócą myślami do najpiękniejszych chwil ze swojego dzieciństwa.

Dlaczego warto zdecydować się na prezent od www.4-baby.pl ? Wszystkie upominki, jakie znajdziecie Państwo na naszej stronie oprócz wysokiej jakości, cechują się również niebanalnym designem. Klasyczny koncept sprawia, że całość wygląda stylowo, a jednocześnie niebywale elegancko. Każdy drobiazg dostępny w naszym sklepie to niebywała jakość wykonania, dzięki której niemowlę zyska prezent niemal na całe życie.

Prezent dla dziecka na chrzest czy też z okazji narodzin.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niezwykle trudno jest znaleźć odpowiedni prezent dla dziecka na chrzest czy też z okazji narodzin. Warto pomyśleć o takim upominku, który będzie stanowił swojego rodzaju pamiątkę. Wyobraźmy sobie sytuację, iż obdarowywany maluszek będąc już dorosłym mężczyzną sięgnie po pamiątkowy album i powie: „Dostałem go od swojej babci.”

Wszystkie dostępne w naszym sklepie prezenty dla noworodka wyprodukowane zostały przez znane, renomowane firmy. Producenci ci cieszą się dużym uznaniem nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z prezentowaną przez nas kategorią. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z największą przyjemnością doradzą Państwu, jaki upominek wybrać.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów